Як запобігти ризикам під час створення ІТ-продукту?

Як запобігти ризикам під час створення ІТ-продукту?

Бер 12, 2022

Як запобігти ризикам під час створення ІТ-продукту?

Розробка мобільного додатку, сайту чи іншого ІТ-продукту – досить серйозна справа, яка вимагає великих грошових вкладень, багато часу і високої кваліфікації фахівців. Очевидно, із цим пов’язані можливі ризики, які непокоять клієнтів: наприклад, порушення строків випуску продукту чи його невідповідність бізнес-завданням. За час існування компанії I Bionic Group ми накопичили великий досвід і хочемо дати Вам поради, як звести такі ризики до мінімуму.

  • Ретельно документуйте весь робочий процес. Створіть технічне завдання (ТЗ) та вимоги до кінцевого продукту. Вимагайте від ІТ-компанії надати Вам тест-кейси, АРІ, опис коду тощо. Усе це дозволяє перевірити, наскільки ІТ-продукт, що розробляється, відповідає встановленим вимогам. Також, якщо весь робочий процес задокументований, можна легше залучати нових спеціалістів до проекту.
  • Під час розробки ІТ-продукту користуйтеся таск-трекером. На ринку інформаційних технологій представлено дуже багато таск-трекерів, за допомогою яких зручно ставити задачі, відслідковувати ступінь їх виконання та аналізувати час, витрачений на роботу. Це важливо не лише для замовника, щоб розуміти, на якому етапі створення ІТ-продукту. Таким чином навіть самі спеціалісти, виявивши якісь недоліки на кінцевому етапі розробки, можуть повертатися до попередніх задач та уточнювати інформацію.
  • Застосовуйте, крім таск-трекера, workflow – це графічне представлення потоку завдань в процесі створення ІТ-продукту і пов’язаних з ним підпроцесах. Завдяки цьому команда працює більш ефективно, адже всі учасники знаходяться в одному інформаційному полі і розуміють поточний стан реалізації кожної задачі.
  • Важливий момент – комунікація. Ми не обговорюємо роботу лише в переписці в месенджерах. Дійсно, за допомогою і такого методу комунікації можна виконати завдання, але протягом якого терміну? Зустрічі і онлайн-конференції допомагають швидше вирішити складні питання і обговорити всі деталі. Крім внутрішних зборів, важливо проводити і демонстрацію виконаної роботи для клієнта (офлайн чи онлайн).

Сподіваємося, що ці поради стануть для Вас корисними.

Ви завжди можете звернутися до команди I Bionic Group або написати нам на нашому сайті