Що робити із російським програмним забезпеченням у медицині?

Що робити із російським програмним забезпеченням у медицині?

Бер 21, 2022

Сьогодення стало таким, що, незалежно від Вашого географічного розташування та національності, використання продуктів країни-агресора, на нашу думку, є неприпустимим. Світ чітко зрозумів, що росія стала рудиментом сучасного світу.

Більшість компаній, які використовують будь-які продукти російських виробників, почали побоюватися щодо безпеки своїх даних та можливих маніпуляційних дій із боку влади окупантів. У звʼязку з цим країни Європи, які застосовували програми 1С, Бітрікс, yclients, amoCRM та інші, почали масово відмовлятися від них та шукати альтернативне програмне забезпечення. Основними ризиками є: відсутність безпеки даних, торгівля базою клієнтів та блокування акаунтів.

Ось короткий чек-лист, який дозволить зрозуміти, чи варто Вам шукати альтернативне програмне забезпечення для Вашого бізнесу:

  1. Ви викоритовуєте програмні продукти від російських компаній. Вище перераховані основні програми, які користуються попитом у медицині. Якщо Ви не знайшли свою програму в цьому переліку, дізнайтесь інформацію про її країну-розробника на офіційному сайті.
  2. Вам є що втрачати. Ви маєте велику базу клієнтів, яка напрацьовувалася роками і сягає кількох тисяч або навіть десятків тисяч людей. Щоб не відбувся витік інформації та маніпуляції з нею, робіть експорт даних та імпортуйте їх в іншу програму.
  3. Ви – патріот. Насправді цього достатньо, щоб почати використовувати українські продукти.

Які є рішення ?

  1. Наразі є безліч готових «коробкових» рішень, які частково можуть підійти під Ваш бізнес. Однак зважаючи на те, що кожен бізнес має власні процеси і потреби, варто відразу розуміти можливості тієї чи іншої СRМ-системи.
  2. Якщо для Вас недостатньо стандартних СRМ-систем та їх функціоналу, радимо розглянути варіант розробки власної СRМ-системи. Таке рішення має кілька переваг. По-перше, програма створюється «під клієнта» та враховує усі тонкощі та специфіку бізнесу. По-друге, індивідуальна СRМ-система гарантує захист персональних даних клієнтів, адже вся інформація зберігається на нашому власному сервері.
    До речі, I Bionic Group має серед своїх продуктів готову СRМ-систему для медичного бізнесу – https://www.crmmed.com.ua. Крім того, спираючись на великий досвід розробки та реалізації медичних програм, ми можемо створити індивідуальну СRМ-систему для Вашого бізнесу. Детальніша інформація про це та наше портфоліо представлене на сайті – https://i-bionic.com/