FAQ - Page

Need help ?

All Services

Our Services

Fact about us:

In 2018 we are Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim

  Start project:

  icon live chat is open icon live chat is closed

  Ортодонтична СРМ

  Замовник Стоматологічна клініка Західної України.

  Завдання
  Розробка СRM-системи під індивідуальні бізне-процеси стоматологічного бізнеса замовника. Окремим завданням було підключення та інтеграції штучного інтелекту, який ми релізували раніше.

  Рішення

  Система була реалізована для використання у Web-застосунку, що дозволило використовувати з будь-яких пристроїв. У системі були розроблені Push-повідомлення, які сповіщають про будь-які зміни у роботі персоналу. Також ми створили електронну чергу, яку використовують для зручного сповіщення в залу очікування пацієнтів. 

  Дизайн

  Ми розробили сучасний та стильний дизайн для системи, який у свою чергу є максимально зручний для використання. Оскільки із функціоналом мали працювати замовник, його персонал та клієнти клініки, тому ми реалізували усе в одному стилі та на одній платформі.

  Результат

  Система була розроблена менше ніж 5 місяців. Ми зробили звʼязок для мобільного дотаку, штучного інтелекту та електронної черги. Всіма процесами тепер стало можливо керувати із одного місця для замовника. Це дало змогу економити на частині персоналу та окупити свої вкладення менше ніж за рік.

  ГАЛЕРЕЯ

  ІНШІ ПРОЕКТИ

  Наші найкращі останні роботи

  Контакти

  Адреса

  ВІННИЦЯ, СОБОРНА 8

  Телефон

  +38 (073) 441 47 18
  +38 (068) 971 33 57

  Email

  IBIONICGROUPP@GMAIL.COM