FAQ - Page

Need help ?

All Services

Our Services

Fact about us:

In 2018 we are Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim

  Start project:

  icon live chat is open icon live chat is closed

  Стоматологічна CRM-система із складом товару та продажу

  Стоматологічна клініка, яка представлена у кількох містах країни та має велику кількість лікарів та товару на складу.

  Замовника не влаштовували варіанти, які були представлені на ринку України як кінцеві продукти, тому він звернувся до нас, щоб ми розробили його власну СRМ-систему під його потреби.
  Завдання
  Реалізація однієї платформи, яка дозволяла б швидко обмінюватись інформацією із усіма її філалами та між фахівцями (лікарями). Впровадження складу товарів із персональним налаштуванням під автоматичне списання товару та його замовлення в залежності від використання на пацієнта.

  ФУНКЦІОНАЛ

  База пацієнтів із повною історією їх візитів та оплат для швидкого знаходження і списання при наступному візиті. Склад – складний та багаторівневий модуль, який об’єднує постачання, списанні та перміщення товару, а також формування потрібної кількості товару на візит пацієнта.  

  ФУНКЦІОНАЛ

  Створена система дозволила пришвидшити в кілька разів роботу персоналу та економити час на комунікації персоналу. Для керівництва клініки система дала можливість отримати швидко звіт по усім необхідний йому показникам та автоматизувати частину робот, що допомогло оптимізувати витрати. 

  ГАЛЕРЕЯ

  ІНШІ ПРОЕКТИ

  Наші найкращі останні роботи

  Контакти

  Адреса

  ВІННИЦЯ, СОБОРНА 8

  Телефон

  +38 (073) 441 47 18
  +38 (068) 971 33 57

  Email

  IBIONICGROUPP@GMAIL.COM